Mon Chou, założone i prowadzone przez Karolinę Musielewicz, to fashion'owa odzież dziecięca cechująca się eleganckim, a za razem nowoczesnym stylem. Szczęście dzieci jest pewne.

Każdy z naszych produktów został zaprojektowany dla maksymalnego komfortu maluchów. Istotne jest, iż każdy z projektów przed rozpoczęciem szerokiej produkcji jest testowany przez dzieci, by mieć 100% gwarancję, że idealnie leży i dzieciaki będą czuły się w nim komfortowo.

Ubranka Mon Chou mają wszystko, czego oczekuje się od markowego produktu. Unikatowy styl, najwyższą jakość oraz dbałość o środowisko w procesie produkcji. Wszystkie ubrania powstają w małej szwalni w Polsce i wykonywane są z tkanin polskich oraz włoskich producentów. Sprawiają, że dziecko czuje się wyjątkowe, a przecież każde powinno się tak czuć. Limitowane kolekcje wykończone są miłością, która swoje źródło ma w ręcznych zdobieniach i starannym wykończeniu każdego detalu.

Oferta kierowana jest do rodziców świadomych mody, którzy przy wyborze odzieży kierują się przede wszystkim jakością, a główną korzyść stanowi dla nich wygoda i swoboda ruchu ich dzieci.